Kdo jsme ?

Jmenuji se Roman Novotný. Firmu jsem založil v roce 1989 ihned po sametové revoluci, kdy tato možnost nastala. Od roku 1990 jsem již veden jako podnikatel OSVČ. Počátky mého podnikání nebyly vůbec jednoduché. V roce 1989 měl každý velkou chuť, ale zkušenost žádnou. I přes tuto nezkušenost jsem za podpory mé manželky a celé rodiny ( NE finanční, ale psychické a trpělivé) začal podnikat. Nejprve jsem začal s výrobou servírovacích stolků, bytových doplňků a postupem času  jsem se dopracoval k výrobě kancelářského a bytového nábytku. Po nástupu našich tří dětí na základní školu mohla nastoupit do firmy moje manželka na pozici bytové designerky.Díky její šikovnosti a trpělivosti vzniklo Designované studio s komplexní dodávkou interiéru na klíč. Poté jsme se mohli naplno věnovat dovozu nábytku ze zahraničí a otevíraní dalších prodejen s nábytkem. Dnes nám již ve firmě pomáhají naše tři děti a jsem za to velice rád. Firma se stále rozvíjí, zdokonaluje a rozšiřuje své aktivity i v jiných odvětvích, a to ve stavební činnosti a obchodu s vínem. V roce 2019 budeme slavit 30 let od vzniku založení firmy. 

Současnost

Dubno(26)

Rok 1990

dubno01

Rok 1980

dubno03

Rok 1870

dubno04
Dubno (11)

Co nabízíme ?

U firmy Nábytek Novotný naleznete mnoho zajímavých výrobků ve všech cenových kategoriích. Od roku 2000 se zabýváme vlastním dovozem sedacího nábytku ze SRN, Francie, Itálie či Polska, čímž se dostáváme na nejnižší možné ceny. Vybavíte s námi nejen celý byt, ale i kancelář.

Firma také nabízí drobné stavební práce, pokládky koberců a plovoucích podlah, dopravu a montáž dodávaného nábytku po celé České republice. Velký ohlas si zasloužilo také „design studio“, jehož služby spočívají v kompletním návrhu interiéru, vyměření, zpracování dokumentace, poradenství bytového architekta či bytové designérky.