Divize Nábytek NOVOTNÝ

Zabýváme se komplexní dodávkou interiérového nábytku. Zajišťujeme vlastními pracovníky montáže nábytku, stěhování, opravy nábytku, likvidaci starého nábytku i zakázkovou výrobu. Rozvozy nábytku včetně usazení na místo je samozřejmostí. V našem třípatrovém obchodním domě najdete velký výběr sedacích souprav, manželských postelí, válend, sektorového nábytku, obrazů, konferenčních stolků, židlí a mnoho dalšího nábytku za opravdu zajímavé ceny. 

Nevíte jaký nábytek vybrat a jak ho uspořádat ? Nemáte čas  chodit po prodejnách s nábytkem a vybírat nový nábytek ?

Přijďte k nám do našeho design studia a naši profesionálové vše potřebné zajistí za Vás. Na základě Vašeho požadavku Vám vybaví byt či rodinný dům veškerým nábytkem včetně spojených služeb.


Doprava

Zajišťujeme pro vás dopravu do Vašeho místa bydliště. Nemusíte tak složitě zajišťovat dopravu sami. Jednoduše při sepsání objednávky domluvíme dopravu a vy si můžete na svůj objednaný nábytek počkat v pohodlí domova.

Montáž

Díky našim montérům můžete být zcela bez práce. Nábytek smontujeme  u nás na skladě a posléze dovezeme až k Vám domů. Větší nábytek smontujeme přímo u vás.

Výnos a usazení

Zakoupený nábytek Vám nejen přivezeme, ale i vyneseme do patra a to i v případě, že nemáte výtah. Nábytek rozbalíme a usadíme na Vámi požadované místo. Obalový materiál od nábytku samozřejmě odvezeme.

Služby designéra

V případě, že si nevíte rady, jak vhodně zapasovat nábytek do Vašeho interiéru, můžete i v tomto případě využít našich služeb.

Splátkový prodej

Na zakoupený nábytek Vám můžeme zpracovat i splátkový prodej a nemusíte tak dávat celou částku za vybraný nábytek. Na splátkové prodeje máme akční nabídky, takže nábytek můžete zakoupit i bez navýšení.

Servis a opravy

Můžete se na nás obrátit i v případě, že již nemáte zboží v záruce a něco se Vám poničilo. I zde Vám rádi pomůžeme.

O službách

Proč Nábytek Novotný ?

  • Osobní přístup
  • Slušnost
  • Spolehlivost
  • Cena a kvalita

Možnosti dopravy

  • Naše vlastní doprava
  • Paletové služby ČP
  • PPL služby

Divize Stavby NOVOTNÝ

Provádíme drobné stavební práce, rekonstrukce bytů i rodinných domů, montáže SDK, montáže dlažeb i obkladů, rozvody elektroinstalace, vody, odpadů, pokládky koberců, plovoucích podlah a mnoho dalšího.

Divize Vinotéka NOVOTNÝ

V přízemí našeho obchodního domu si Vás dovolujeme pozvat do nově zrekonstruované vinotéky. Můžete si zde ochutnat a poté i koupit vína jak od vinařů z Moravy i od těch zahraničních. Hlavním naším dodavatelem je významné  moravské vinařství  Lahofer a vinařství Hanzel. Jako jedni z mála jsou od nás námi nabízená vína prodávány za doporučené vinařovi ceny. Pro stálé klienty a velkoodběratele nabízíme zajímavé slevy.

Chcete se dozvědět něco zajímavého o víně s odborným výkladem ?

 Pro milovníky dobrého vína provádíme v našem degustačním sále řízené degustace vína s odborným výkladem za doprovodu someliéra z daného vinařství včetně drobného občerstvení.