Nábytek NOVOTNÝ


Doprava

Zajišťujeme pro vás dopravu do Vašeho místa bydliště. Nemusíte tak složitě zajišťovat dopravu sami. Jednoduše při sepsání objednávky domluvíme dopravu a vy si můžete na svůj objednaný nábytek počkat v pohodlí domova.

Montáž

Díky našim montérům můžete být zcela bez práce. Nábytek smontujeme  u nás na skladě a posléze dovezeme až k Vám domů. Větší nábytek smontujeme přímo u vás.

Výnos a usazení

Zakoupený nábytek Vám nejen přivezeme, ale i vyneseme do patra a to i v případě, že nemáte výtah. Nábytek rozbalíme a usadíme na Vámi požadované místo. Obalový materiál od nábytku samozřejmě odvezeme.

Služby designéra

V případě, že si nevíte rady, jak vhodně zapasovat nábytek do Vašeho interiéru, můžete i v tomto případě využít našich služeb.

Splátkový prodej

Na zakoupený nábytek Vám můžeme zpracovat i splátkový prodej a nemusíte tak dávat celou částku za vybraný nábytek. Na splátkové prodeje máme akční nabídky, takže nábytek můžete zakoupit i bez navýšení.

Servis a opravy

Můžete se na nás obrátit i v případě, že již nemáte zboží v záruce a něco se Vám poničilo. I zde Vám rádi pomůžeme.

O službách

Proč Nábytek Novotný ?

  • Osobní přístup
  • Slušnost
  • Spolehlivost
  • Cena a kvalita

Možnosti dopravy

  • Naše vlastní doprava
  • Paletové služby ČP
  • PPL služby

Divize Stavby NOVOTNÝ

Provádíme drobné stavební práce, rekonstrukce bytů i rodinných domů, montáže SDK, montáže dlažeb i obkladů, rozvody elektroinstalace, vody, odpadů, pokládky koberců, plovoucích podlah a mnoho dalšího.

Divize Vinotéka NOVOTNÝ

Nabízíme jak velkoobchodní tak i maloobchodní prodej vín. Z moravských vinic zastupujeme vinařství Lahofer a vinařství Hanzel. Ze zahraničních vín nabízíme vína ze Španělska. Jako jedni z mála  dodržujeme  doporučené maloobchodní ceny vinaře.