Neohodnoceno

Dormeo matrace ERGO COMFORT

Matrace Ergo Comfort je vědecky koncipovaná ergonomická matrace pro maximální oporu zad, přirozené zarovnání páteře a odlehčení tlakových bodů. Díky přidané vrstvě Ergo inspirované Kosmodiskem se matrace dokonale přizpůsobí vašemu tělu pro dokonalé pohodlí během spánku. Pevnost matrace lze upravit ze střední na tvrdou. Výška 20 cm. Snímatelný a pratelný potah. Vyrobena v EU. 

Momentálně nedostupné
Kód: 106842
Značka: Dormeo
9 490 Kč
Kategorie: Ložnice
Screenshot 2021 09 29 at 13 03 27 Matrace Ergo Comfort
Vystaveno na prodejně

 

15 LET prodloužená ZÁRUKA

Věříme si natolik, že nabízíme záruku rovnou na 15 let. To je 5 470 dnů na to, abyste se mohli probouzet do krásnějšího, zářivějšího rána.

VYROBENO V EU

Matrace byla navržena a vyrobena v EU a dostojí tedy nejvyšším standartům EU a Dormeo kvality.

 

Naše matrace jsou vyráběny dle vysokých standardů, aby seděly vašim specifickým potřebám a vy tak dosáhli spánku, který si zasloužíte. Proto nabízíme dvojitou zkušební dobu! Protože věříme, že svou novou Dormeo matraci budete milovat.

Nejlepší ergonomická matrace v Evropě

Ergo Comfort matrace je naší nejergonomčtější matrací s unikátní, 5vrstvou konstrukcí, navrženou pro maximální oporu, dynamickou možnost přizpůsobení a nadstandartní pohodlí. Nabízí optimální oporu vaší páteři a chrání brání jí před bolestí a nepohodlím. 

Matrace byla testována nezávislým německým Institutem Ergonomie a zařadila se do seznamu nejlépe hodnocených, ergonomických matrací v Evropě. Testy prokázaly perfektní oporu, adaptabilitu a komfort. 

Optimální opora vaší páteři

Inovativní ‘ERGO’ vrstva kopíruje tvar páteře a kompletně se tak přizpůsobuje vaším potřebám. Matrace dynamicky reaguje na každý váš pohyb a během noci se vám přizpůsobuje. Tím podporuje správnou pozici vaší páteře a přináší zdravý spánek. 

 

Lepší ergonomická opora a pohodlí

 • Ergonomická matrace: nabízí perfektní oporu a přizpůsobí se vašemu tělu, udrží vaši páteř ve správné pozici a zbaví vás nebo zmírní bolesti zad.
 • Prostřední vrstva - Ergo, je inspirovaná Kosmodiskem, který připomíná tvar lidské páteře.
 • Celková výška: 20 cm - 18 cm vysoké jádro a 2 cm paměťové pěny všité do potahu matrace pro váš pohodlnější spánek.
 • 3 komfortní zóny spánkupro optimální oporu celého těla.
 • Prodyšná matrace, díky pěně Ecocell® se vzduchovými kanálky.
 • Antibakteriální a hypoalergenní matrace, vhodná také pro lidi, kteří trpí na alergie, či astma.
 • Snímatelný, pratelný potahpro zdravé a čisté prostředí bez bakterií, roztočů a zápachů.
 • 60denní zkušební lhůta a 15 let prodloužené záruky.
 • Ergonomické vlastnosti testovány v Německu nezávislými testy laboratoří.
 • Vyrobeno v Evropě.
 • Možnost zakoupení na splátky.

 

Antibakteriální a hypoalergenní matrace s pratelným potahem

Paměťová pěna všitá do měkkého speciálně navrženého potahu se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. A je nadmíru hygienická. Ošetření CleanEffect® v tkanině nabízí protiprachovou, antibakteriální a antimikrobiální ochranu, takže budete mít klidný a zdravý spánek po mnoho let. Navíc je dostatečně prodyšná, a tím vám zajišťuje spánek na suchém a svěžím povrchu. Pro ještě větší hygienu je potah snímatelný a pratelný. Hygiena je důležitou součástí kvalitního spánku a kvalitní spánek je základem kvalitního imunitního systému a života. 

 

 Nejlepší ergonomická a přirozená podpora

Ergo komfort je právě pro vás, když: 

 • hledáte matraci, optimalizovanou pro absolutní spánkové pohodlí
 • potřebujete,  aby každá část vašeho těla měla správnou oporu v jakékoliv spánkové pozici
 • chcete-li, aby se tvrdost matrace přizpůsobila vašim potřebám, nikoliv naopak
 • chcete efektivní, anti-bakteriální ochranu proti roztočům
 • potřebujete matraci, která s vámi bude roky

a také v případě, že na konci dne uléháte s láskou ke spánku. 

 

Věděli jste že?

Studie ukazují, že při pouhých čtyřech až pěti hodinách spánku dochází ke snížení přirozených imunitních buněk až o 70%. Naopak při dostatečném a kvalitním spánku - sedm až devět hodin, dochází k jejich obnově.

Můžete se na nás spolehnout!

Ať už trpíte na chronické bolesti spodní části zad, nebo jste to jednoduše přehnali na posledním tréninku, matrace může přinést uvolnění vašemu krku, pažím, nohám i zádům. Nejen, že uvolní vaše tlakové body, čímž prohloubí váš spánek, zároveň nabízí skvělou oporu zádům i páteři pro omezení bolesti. 

Nejčastější příčinou bolesti zad je totiž špatná poloha páteře kvůli příliš měkkém příliš tvrdé či staré matraci, která neustojí tlak nejtěžších části vašeho těla. Paradoxní je, že bolest zad je také jedním z důvodů, proč lidé nedosahují hlubokého spánku – takže jde o dvojitou bariéru, která vás dělí od benefitů zdravého, restorativního spánku. 

Tři komfortní zóny přináší řádnou oporu různým částem těla ve všech pozicích. Naše Ergo matrace se dynamicky přizpůsobí jakékoliv pozici spánku pro oporu páteře a těla, noc za nocí, rok za rokem.

Testována. Prověřena. Excelentní.

Ergo Comfort matrace je vědecky navržena pro maximální oporu, srovnání páteře a uvolnění tlakových bodů. Naším hlavní vizí je vylepšit kvalitu vašeho života tím, že vám zařídíme lepší, zdravější spánek. 

Tvar unikátní 6 cm vrstvy Ergo byl inspirován Kosmodiskem® - zdravotnickým zařízením, které je známo pro své příznivé účinky na zdravotní stav páteře a uvolnění bolesti beder. 

Ergonomické vlastnosti testovány v Německu nezávislou laboratoří. Testy prokázaly perfektní adaptabilitu, oporu a prodyšnost. 

Otočte matraci pro zvolení tvrdosti

Ergo Comfort matrace má otočné jádro, které umožňuje zvolit si preferovanou tvrdost matrace

Jedna strana jádra je vyrobena z měkké Ecocell® pěny, která je bílá, a druhá je vyrobena z pevnější Ecocell® pěny v modré barvě. Když je měkká (bílá) vrstva nahoře, matrace je měkčí a když je nahoře pevnější (modrá) vrstva, pod povlakem s 2 cm paměťové pěny, povrch matrace je pevnější. Spáč si tedy může matraci přizpůsobit. 

Spěte společně, spěte lépe

Dvojité jádro je pro tuto matraci unikátní. Vy i váš partner si díky němu můžete zvolit potřebnou tvrdost (2 rozdělená jádra v matracích ve velikosti od 160 cm a více). Navíc zabraňuje přenosu pohybu. Už se nebudete budit díky pohybům svého partnera! Jednoduchým otočením matrace můžete vyzkoušet různou tvrdost a komfort matrace. A dvojité jádro udrží vás i vaše vztahy - oba si můžete zvolit, jak tvrdou matraci chcete a převalování v noci už toho druhého budit nebude. To je přece výhra! 

Antibakteriální a hypoalergení matrace s pratelným potahem

Paměťová pěna, všitá do jemného potahu matrace, se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Navíc je hygienická. Pro větrání vlhkosti a chladivý efekt je do potahu přidána viskóza. Potah je opatřen CleanEffect® ošetřením. Efektivně ničí roztoče, je antibakteriální a chrání před pachy. Potah také můžete jednoduše rozepnout a vyprat, kdykoliv bude potřeba. 

 

Zpět do obchodu