Neohodnoceno

Dormeo oboustranná matrace 8v1 IMEMORY S PLUS

Matrace iMemory S Plus je vysoce kvalitní 3zónová matrace o výšce 20 cm, která obsahuje pěnové pružiny Octaspring®. Je vhodná pro všechny spankové polohy a tvary těla, navíc poskytuje možnost přizpůsobit tvrdost matrace od měkké až po velmi tvrdou. Potah s paměťovou pěnou je snímatelný a pratelný. 

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 týdny Skladem Zvolte variantu
Kód: 106848/90X2 106848/180 Zvolte variantu
Značka: Dormeo
9 900 Kč 18 500 Kč od 9 900 Kč
Kategorie: Ložnice
Screenshot 2021 10 01 at 15 48 00 Oboustranná matrace 8v1 iMemory S Plus
Vystaveno na prodejně

Navržena pro vás, vyrobena přelomovou technologií

  • Přizpůsobitelná tvrdost a opora: můžete si vybrat ideální úroveň tvrdosti, pohodlí a opory..
  • Oboustranné jádro: jednoduše ho otočte na tvrdší nebo měkčí stranu.
  • 4 úrovně tvrdosti a 2 úrovně opory: vyberte si pevnost a oporu podle vašich osobních potřeb. 
  • Maximální prodyšnost: jedinečný větrací systém zaručuje neustálé proudění vzduchu. 
  • 3 zóny pohodlí pro optimální oporu celého těla.
  • Antibakteriální a hypoalergenní: matrace vhodná i pro alergiky a astmatiky.
  • Snímatelný potah lze vyprat v pračce:  zdravé a čisté prostředí bez bakterií, roztočů a nepříjemného zápachu.
  • Výjimečně účinná v izolaci pohybu: ideální pro páry, protože nedochází prakticky k žádnému přenosu pohybu.
  • 60 nocí na vyzkoušení bez rizika a prodloužená záruka 15 let.
  • Balení: Vakuově zabalená do kompaktního balíčku a doručena přímo k vám domů.

 

Věděli jste že?

Studie ukazují, že při pouhých čtyřech až pěti hodinách spánku dochází ke snížení přirozených imunitních buněk až o 70%. Naopak při dostatečném a kvalitním spánku - sedm až devět hodin, dochází k jejich obnově.

4 úrovně tvrdosti a 2 úrovně opory v jedné matraci

Jádro matrace iMemory S plus je složené z tvrdší a měkčí strany, které se dají volně otáčet, a navíc můžete otočit i potah obohacený o paměťovou pěnu iMemory, čímž také snížíte nebo zvýšíte pevnost matrace. Stačí jednoduše otočit jádro a potah a získáte měkčí, středně tvrdou, tvrdou a velmi trvrdou matraci. V srdci matrace se nacházejí pružiny Octaspring® ve tvaru S, které umožnují vybrat si mezi dvěma úrovněmi opory. Vyberte si lehkou oporu a extra měkkost v oblasti krku, hlavy a ramen nebo jednoduše otočte matraci a dopřejte měkkost vašim nohám. 

Přizpůsobte si svou matraci

S novou matrací iMemory S PLUS si můžete nastavit vlastní úroveň pohodlí. Přizpůsobte si jí podle vašich prefencích, vašim potřebám i poloze během spánku - jednoduše otočte matraci tak, jak vám vyhovuje. Od nejměkčího až po nejtvrdší pohodlí. Vždy 100% personalizovaná. 

 

Kvalitnější spánek pro páry

Každý z nás má během spánku jiné preference a spí v jiné poloze. S matrací iMemory S Plus již nebudete muset dělat kompromisy - nejenže si můžete matraci přizpůsobit, ale dokonce si můžete přizpůsobit každou stranu matrace tak, aby sedl různým potřebám dvou lidí. Vy a váš partner / vaše partnerka si můžete vybrat pro vás ideální úroveň tvrdosti, pohodlí a opory. Matrace se dá přizpůsobit na každé straně, takže oba budete spát v požadovaném pohodlí. Matrace od 160 cm a více mají dvě samostatné duální jádra v jednom potahu. Matrace však vždy tvoří jeden celek bez mezery uprostřed. Matrace je vhodná pro osoby s hmotností až do 140 kg. 

Věděli jste, že páry, které spí na dvojitém matraci bez mezery mají lepší vztah a emocionální propojení? Spěte lépe. Více se objímejte. Buďte šťastnější a zdravější. Dormeo iMemory S PLUS je prvotřídní matrace BEZ MEZERY. 

 

Zpět do obchodu