Neohodnoceno

Dormeo sovičky náladičky Rodinka

Nová kolekce 6 Soviček Náladiček RODINA jsou dárkem 3v1 pro malé i velké, kteří se nebojí vyjádřit své pocity. Každou 33 cm vysokou sovičku lze použít jako plyšovou hračku nebo polštářek, je plněná pokročilými mikrovlákny Wellsleep® a je k ní přiložena měkká fleecová deka, takže je vždy připravena na tulení, zdřímnutí nebo hraní, ať jste kdekoli. K dispozici: mamka, taťka, babička, dědeček, ségra, brácha. 

Varianta
2 týdny
Kód: 106812/SED
Značka: Dormeo
590 Kč
Kategorie: Ložnice
Záruka: 2 roky
Screenshot 2021 09 21 at 15 04 04 Sovičky Náladičky Rodinka
Vystaveno na prodejně

Oslava zdravých emocí a milujících rodin

Moudrá sova ví, že porozumění emocí svých i druhých je základem zdravých vztahů a šťastnějšího a úspěšnějšího života, spolu se silnou, milující a podporující rodinou. Představujeme vám 6 nových Soviček náladiček 3v1 – na hraní, spaní a více. 

Tři způsoby, jak si užít jeden báječný dárek.

Sovičky náladičky od společnosti Dormeo již od svého prvního představení těší rodiče i děti svým okouzlujícím designem a praktickou funkčností 3v1. Jsou tak ideálním dárkem i společníkem na cesty. 

 • Užijte si je jako 33 cm vysokou plyšovou hračku s okouzlujícími detaily, které ukazují individuální osobnost každého člena rodiny a inspirují fantazii, příběhy a dobrodružství.
 • Součástí sady je deka o rozměrech 130 x 180 cm z měkkého, příjemného fleecu – skvělá pro poskytnutí trochy tepla navíc nebo pro umístění na podlahu jako kobereček pro „cestovní hrací plochu.
 • Používejte je jako cestovní polštářek nebo pro zdřímnutí kdekoli, každá sova je naplněna pokročilými mikrovlákny Wellsleep®, která poskytují plnou, nadýchanou měkkost, s níž se rádi pomazlíte nebo si na ní rádi odpočinete.

Speciální svorka na obejmutí

Sovičky mají na křídlech svorky, které můžete spojit, takže vypadají, jako by se objímaly. To je tak roztomilé! Protože objímání je jedním z nejsilnějších symbolů lásky. 

Poznejte svou novou rodinu

Rodina je místem, kde se děti učí o tomto světě a o sobě samých. Získávají schopnosti přežít a vzkvétat, schopnosti používat své smysly a poznávat hodnoty. Rodina je klíčová, pokud jde o vytváření zdravých jedinců a silných komunit. 

 • Mamka (žlutá sovička)

  Učí děti o tom, co je správné a špatné a dává nejlepší obejmutí a polibky, zvláště na odřená kolena. 
 • Je také velmi hrdá na úspěchy svých dětí bez ohledu na jejich velikost a vždy své malé sovičky povzbuzuje, aby dělaly to, co milují, ať už hrají fotbal, nebo třeba na bicí. 
 • Taťka (modrá sovička s kravatou)

  Učí děti žít život jako jedno velké dobrodružství, učí je jezdit na kole, šplhat na ty nejvyšší stromy a plavat v těch nejhlubších mořích. Ví také, že někdy se musí učit a růst tím, že dělají chyby, a je jejich záchrannou sítí, když se zrovna nedaří. 
 • Také vždy hlídá malé sovičky, chrání je před nebezpečím, ale povzbuzuje je k nezávislosti, síle a sebevědomí. 
 • Babička (fialová sovička)

  Ráda prochází fotoalba a ukazuje dětem, jak je život nejkrásnější, když máte milující rodinu, se kterou si vytváříte nezapomenutelné vzpomínky. 
 • Když se sovičky cítí přehlcené, vždy nabídne rameno, o které se mohou opřít, dá moudrou radu, nebo je jen tiše obejme a setře slzy. 
 • Dědeček (šedá sovička)

  Miluje křížovky, hádanky a stavění věcí od nuly, vypráví ty nejvtipnější vtipy, učí karetní hry, triky a ukazuje dětem novou hudbu, i když je to vlastně stará hudba. 
 • Mohou mu prozradit všelijaká tajemství, protože se jim nikdy nebude smát, ani o nich vyprávět jiným. Je to někdo, ke komu mohou vzhlížet bez ohledu na to, jak moc vyrostou. 
 • Ségra (růžová sovička)

  Má tu nejživější představivost na světě. Někdy zpívá karaoke a předstírá, že je ve videoklipu a někdy skáče na trampolíně a předstírá, že je astronaut. 
 • Učí bráchu tajné jazyky, kterým rozumějí jen oni, a společně si užívají nočních rozhovorů o všem a o ničem v pokojíčku, když si mamka s taťkou myslí, že spí. 
 • Brácha (světle modrá sovička s kšiltovkou)

  Je vždy připraven na zábavu, zvláště pokud zahrnuje trochu zašpinění. Miluje všechny outdoorové sporty, neškodné hříčky a hraní si od východu do západu slunce. 
 • Učí svoji sestru postavit se za sebe a je jejím pozitivním vzorem i oporou. Vždy jí bude naslouchat, aniž by odsuzoval, a ona si může být jistá tím, že má nejlepšího přítele na celý život. 

Rodina je nejdůležitějším vlivem v životě dítěte

Dormeo Rodina soviček byla vytvořena, aby učila děti o důležitosti rodin. Jsou mnohem více, než jen rozkošné a super měkké plyšové hračky, se kterými mohou děti spát nebo se mazlit. 

 • Použijte Soví rodinu k pomoci dětem pochopit dynamiku rodinných vztahů, k budování silnějších vazeb ve vaší vlastní rodině a mnoha dalším.
 • Využijte Soví rodinu k hraní rolí, k imaginativní hře, k povídání si s dětmi o důležitosti rodiny a k výuce rodinné historie.
Zpět do obchodu