Neohodnoceno

Kuchyňská linka REA ALFA

Kuchyňská linka REA ALFA od slovenského výrobce. Vyrábí se v několika provedeních, možnost kombinací barev, možnost výběru úchytek.

Na našem showroomu máme vystavenou vzorovou kuchyň i s barovým pultem. Cena zahrnuje kuchyňskou linku včetně pracovní, obkladové desky. Baterie se sprškou, granitovým dřezem, soklem, přídavným pultem. Cena nezahrnuje spotřebiče.

Na objednávku
Kód: 106872
91 900 Kč
Návrh bez názvu(8)
Vystaveno na prodejně

KUCHYNĚ NA ZAKÁZKU

Víme, že cena je pro řadu zákazníků jedním z rozhodujících faktorů, proto se snažíme ceny kuchyní na zakázku udržet na nižší úrovni při použití kvalitních materiálů a provedení.

Jelikož našim zákazníkům nabízíme nejen kvalitní kuchyně na míru, chceme tuto dodávku podpořit dalšími službami.

Konzultace u nás na prodejně, kalkulace a vizualizace

U nás na prodejně Vám ukážeme vzorovou kuchyň, kde uvidíte kvalitu, ukážeme vzorky dekorů, ze kterých je kuchyň vyrobena, možnosti doplňků, dřezy, digestoře, popřípadě spotřebiče. Dle Vašich požadavků a velikosti prostoru, kde si chcete nechat postavit kuchyň, navrhneme nejlepší řešení. S grafickou vizualizací a výkresem si dokážete lépe představit Vaši novou kuchyň a posoudit využívání jednotlivých prostor kuchyně. Tato služba je zpoplatněna částkou 1.500 Kč včetně DPH. V případě, že si u nás následně kuchyň objednáte, bude Vám poplatek odečten z ceny kuchyně.

Schůzku s designérem je nutné domluvit předem na prodejně nebo telefonicky.

Zaměření

Pokud bude nutné zaměření prostoru přímo u vás doma naším technikem, je tato služba zpoplatněna částkou 500 Kč včetně DPH a platí pro Příbram a bezprostřední okolí (do 5 km). Ostatní dle pásem.

Doprava kuchyně a ostatní služby jsou dle ceníku na prodejně.

Zpět do obchodu