Neohodnoceno

Ložnicová sestava ASIENA

Ložnice je oázou klidu, místem, kam se máme vracet s radostí. Správně vybavená ložnice nám zajistí klidné usínání a krásné probouzení. Je to místnost, která patří jen nám. Všechny prvky by nám měly přinášet radost a klid. Poskládejte si ložnici dle vlastních požadavků se sestavou ASIENA.

Skříň ASIENA je vyrobena z kvalitní DTD laminované, korpus je v bílém provedení a posouvací dveře jsou ve vysokém bílém lesku HG. Skříň poskytuje úložný prostor ukrytý za posunovacími dveřmi se zrcadlem. Na pravé straně je věšáková část. Nad věšákovou tyčí naleznete jednu polici. Na levé straně skříně se nachází policová část. Opticky zvětšit a rozzářit ložnici dokáže nejen zrcadlo, ale také LED osvětlení s bílým světlem, které je součástí dodávky.

 

Na objednávku
Kód: 111710
33 790 Kč
Kategorie: Ložnicové sestavy

Postel ASIENA je vyrobena z kvalitní DTD laminované v nestárnoucím bílém provedení. Čelo postele je doplněno a ozvláštněno dekorativní lištou v bílém vysokém lesku HG. To není všechno! Romantickou atmosféru navodí LED osvětlení v čele postele s bílým světlem. Postel je dodávána bez roštu a matrace. K posteli doporučujeme zakoupit rošt STELAR 160x200 cm.

Noční stolek ASIENA prostor vizuálně dotvoří a každého okouzlí svojí funkční stránkou. Vyroben je z kvalitní DTD laminované, korpus v bílém provedení a šuplíky jsou ve vysokém bílém lesku. Stolek poskytuje úložný prostor v podobě dvou zásuvek. Součástí dodávky jsou dva noční stolky.

Materiál: DTD laminovaná/zrcadlo
Barva: bílá/bílý vysoký lesk HG

Skříň
Rozměry (ŠxHxV): 208x67x213 cm
S posunovacími dveřmi
Se zrcadlem
Policová část, věšáková část
Skříň dodávána s LED osvětlením

Postel
Rozměry postel (ŠxHxV): 168x205x101 cm
Plocha na spaní (ŠxD): 160x200 cm
Nosnost na jedno lůžko: 100 kg
Bez roštu a matrace
Doporučujeme rošt v pevném rámu o rozměru 160x200 cm
S LED osvětlením (bílé podbarvení)

Noční stolek
Rozměry noční stolek (ŠxHxV): 47x41x35 cm
Se dvěma zásuvkami
S úchytkami
Součástí dodávky jsou dva noční stolky

Dodáváno v demontu

Zpět do obchodu