Pro maximálně odpočatá rána


Tropico plus

Český výrobce, světová kvalita. Originální pěna Flexifoam®, kterou najdete výhradně v matracích Tropico, kombinuje vlastnosti nejkvalitnějších materiálů s rozumnou cenou. Matrace jsou ale vyráběné i z dalších materiálů - tak, abyste si ji vybrali přesně na míru a pro každou příležitost. Například s potahy napuštěnými rostlinnými výtažky se dobře spí i alergikům.

Dormeo

Dormeo je značka nabízející komplexní řešení v oblasti spánku.

Za každým produktem stojí intenzivní program kontroly kvality, který je zárukou výkonnosti, životnosti a certifikace výrobků.

S mnoha konkurenčními výhodami a celosvětově patentovanou technologií jsou všechny výrobky Dormeo oceňovány nezávislými instituty a celosvětově certifikovány.

Protože nejlepší způsob, jak otestovat matraci, je v pohodlí postele, nabízíme až 100 nocí na vyzkoušení. Přesný počet nocí závisí na modelu matrace. Chceme se totiž ujistit, že máte dostatek času na to, abyste zhodnotili svůj nákup a získali tak dlouhá léta vynikajícího spánku, který si zasloužíte. Pokud jste si matraci pořádně vyzkoušeli a nevyhovuje vám, zařídíme její vyzvednutí a vrátíme vám peníze.


Matrace si můžete přijít ozkoušet na naši prodejnu, kde vám s výběrem poradí proškolený odborník.