RODINNÁ FIRMA S DLOUHOLETOU TRADICÍ

Současnost
Současnost
Před rekonstrukcí
Před rekonstrukcí

Firma byla založena v roce 1990 současným majitelem p. Romanem Novotným. Zpočátku podnikání se firma zabývala výrobou servírovacích stolků, bytových doplňků a komplexním dovozem kancelářského nábytku včetně dopravy a montáží nábytku. V roce 1992 zakoupila firma objekt určený k podnikání v obci Dubno u Příbrami. Po celkové náročné rekonstrukci v roce 1994 byly otevřeny první dvě patra prodejny s nábytkem a bytovými doplňky. V následujících letech bylo zrekonstruováno třetí patro hlavní prodejny a zároveň přistavena další budova, kde vznikla rozšířená prodejní plocha včetně skladovacích prostor.

V současné době nabízíme bytový nábytek ve 3 patrech vlastního obchodního domu s prodejní plochou 3000m2. Provozujeme zde i vinotéku s nabídkou vybraných moravských a zahraničních vín za doporučené ceny vinařů.

Na stejné adrese se nachází sídlo firmy a výdejní sklad.

Naší prioritou je spokojený zákazník. Hlavní důraz klademe na výběr sortimentu od tradičních a poctivých výrobců z České republiky a zemí EU.

Nabízíme kvalitní sedací soupravy, pohovky, postele, obývací stěny, sektorový a kancelářský nábytek, kuchyňské linky, bytové doplňky a mnoho dalšího zajímavého zboží.