Neohodnoceno

Sedací souprava XANTO

 
 

Nechte se unést luxusem a pohodlím s naší exkluzivní sedací soupravou XANTO! Tento elegantní a moderní kousek nábytku představuje dokonalou kombinaci stylu, funkčnosti a komfortu, který promění váš obývací pokoj v útulné a pohodlné místo pro odpočinek a zábavu.

Rohová sedací souprava XANTO je navržena tak, aby splnila všechny vaše požadavky na pohodlí a praktičnost. Polohovatelné opěrky hlavy vám umožní nastavit si ideální pozici pro relaxaci, zatímco rozkládací funkce přemění tuto stylovou sedačku na prostorné lůžko pro hosty. Navíc úložný prostor poskytuje dostatek místa pro uložení ložního prádla, polštářů nebo jiných potřebných věcí.

Oddělitelný taburet můžete použít jako praktické místo pro nohy nebo jako dodatečné posezení pro vaše hosty. Vysoká kvalita materiálů, jako je PUR pěna na vlnovci v sedáku, zaručuje dlouhou životnost a maximální pohodlí.

Elegantní chromové nohy dodávají této sedací soupravě jedinečný a sofistikovaný vzhled, který se stane středobodem každého obývacího pokoje.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost získat dokonalou sedací soupravu pro váš domov! Patří do řady sedacího nábytku XANTO, kde máme možnost výběru i jiných látek.

Skladem
Kód: 111758
29 640 Kč
Šířka
256 cm
Délka
235 cm
Výška
93/103 cm
Hloubka
97 cm
Lůžko
124 x 184 cm
Hloubka sedu
57 cm
Výška sedu
43 cm
Rozkládací
Úložný prostor
Vlnovec
Levá nebo pravá varianta
Zpět do obchodu